Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

10

Mar
Konkurs wiedzy o Irenie Sendler w Przemkowie

Pani Dorota Czudowska Senator RP objęła patronatem konkurs, który odbył się w Zespole Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat patronki swojej szkoły, co udowodnili wypełniając test konkursowy. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Panią Senator, pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe nagrody i słodycze od Pani Senator.

 

10

Mar
W Przemkowie można spotkać silne osobowości

W drodze do filii naszego biura spotkałyśmy przypadkowo naszą paraolimpijkę z olimpiady w Rio 2016r., zdobywczynię brązowego medalu w kajakarstwie. Pani Kamila Kubas jest pochodzi z Małomic. Życzymy naszej olimpijce wielu sportowych sukcesów.

 

05

Mar
Koncert Rota Z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W Legnicy z inicjatywy Pani Doroty Czudowskiej Senatora RP, Pani Ewy Szymańskiej Posła na Sejm RP oraz legnickiego komitetu Prawa i Sprawiedliwości odbył się koncert w wykonaniu Zespołu Artystycznego Żołnierzy Rezerwy ROTA ze Złotoryi. Zespół wystąpił z programem zatytułowanym „By nie zginęli Ci co polegli”, przygotowanym w hołdzie Żołnierzom Wyklętym.

http://kulturalia.lca.pl/legnica,news,63569,_By_nie_zgin_li_Ci_co_polegli_.html

 

02

Mar
Zaproszenie na Koncert

koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci

01

Mar
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Przy obelisku Ofiarom Bolszewizmu w Legnicy uczczono pamięć Żołnierzy Wyklętych. Pani Dorota Czudowska Senator RP złożyła kwiaty, zapalono znicze, odczytano poezję. Był też Apel Poległych i uroczysta msza św. w intencji legnickiego Żołnierza Niezłomnego - mjr Władysława Dybowskiego i Ojczyzny. W uroczystych obchodach święta wzięły udział środowiska prawicowo – patriotyczne, harcerze oraz mieszkańcy Legnicy.


http://www.legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/16-fakty-legnica/15273-czesc-i-chwala-bohaterom

 

28

Lut
otwarcie wystawy poświęconej legnickim chirurgom pracującym w dawnym Szpitalu Chirurgicznym przy ul. Murarskiej w Legnicy

W placówce Affidea w Legnicy przy ul. Murarskiej odbyła się uroczysta inauguracja wystawy zawierającej 9 tablic upamiętniających niezłomnych legnickich lekarzy i ich codzienną pracę. Gospodarzami uroczystości byli dr Dorota Czudowska Senator RP i Prezes Fundacji im. Pawła Jurosa, Ryszard Kępa wiceprezes Dolnośląskiej Izby lekarskiej oraz Iwona Basińska, dyrektor Makroregionu Affidea.

 

Linki z otwarcia wystawy:
http://legnica.naszemiasto.pl/artykul/niezlomni-legniccy-lekarze-zdjecia,4031884,gal,t,id,tm.html?sesja_gratka=c7920246b863be5c103e5caf492d99b7
http://e-legnickie.pl/wiadomosci-z-regionu/legnica/8477-chirurdzy-znowu-na-murarskiej-foto
http://fakty.lca.pl/legnica,news,63499,Pionierzy_legnickiej_chirurgii_wrocili_pod_stary_adres.html
http://regionfan.pl/pamiatka-po-wirtuozach-legnickiej-chirurgii/
https://youtu.be/E6-jeA1w5FY

 

17

Lut
Spotkanie Noworoczne - Prochowice

 PLAKAT PROCHOWICE

02

Lut
Zaproszenie na Spotkanie Noworoczne - Chocianów

PLAKAT CHOCIANOW

26

Sty
Zaproszenie na Spotkanie Noworoczne - Ścinawa

PLAKAT SCINAWA 2017 01 23

22

Sty
Otwarte Spotkanie Noworoczne i wspólne kolędowanie w Przemkowie

Pani Dorota Czudowska Senator RP, Ewa Szymańska Poseł na Sejm RP i Helena Krupska Radna Rady Miejskiej w Przemkowie zaprosiły mieszkańców miasta i gminy Przemków na otwarte Spotkanie Noworoczne i wspólne kolędowanie. Przemkowianie, przed spotkaniem uczestniczyli we Mszy Świętej , po której licznie przybyli do Ośrodka Kultury. Dorota Czudowska wraz ze swoimi współpracownikami , zespołami oraz orkiestrą i władzami miasta kolędowali w radosnej, noworocznej atmosferze.

 

 

http://legnica.fm/wiadomosci/wiadomosci-fakty/20-fakty-region/14664-noworoczne-koledowanie-w-przemkowie

 

22

Sty
XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych

XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych, której Patronat Honorowy objęła Pani Dorota Czudowska Senator RP. Ufundowała ona nagrodę dla psa w klasie psów małych, w postaci wigwamu. Psie piękności oceniane były w hali widowiskowo-sportowej RCS w Lubinie.

 

 

http://www.lubin.pl/psie-pieknosci-w-lubinskiej-hali-2/

 

 

10

Sty
Otwarcie jeleniogórskiej filii Dolnośląskiego Centrum Onkologii

W Jeleniej Górze nastąpiło otwarcie jeleniogórskiej filii Dolnośląskiego Centrum Onkologii. Filia jest częścią Zakładu Radioterapii Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu.
W imieniu Pani Doroty Czudowskiej Senator RP w uroczystości udział wzięły Izabela Wańkowicz Dyrektor Biura i asystent Pani Senator Grażyna Majchrzyk.

 


http://www.24jgora.pl/artykul,18540
http://www.jelonka.com/news,single,photos,article,66784,p,49#photos
http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/otwarto-filie-dolnoslaskiego-centrum-onkologii-w-jeleniej,3977874,artgal,t,id,tm.html
http://www.nj24.pl/article/radioterapia-w-jeleniej-gorzehttp://www.nj24.pl/article/radioterapia-w-jeleniej-gorze

 

20

Sty
Spotkanie Prezydenta RP z mieszkańcami Polkowic

Andrzej Duda Prezydent Rzeczypospolitej Polski spotkał się z mieszkańcami Polkowic i powiatu polkowickiego. Na spotkaniu była także Pani Dorota Czudowska Senator RP i  jej współpracownicy. Spotkanie to było, też okazją do rozmów  Pani Senator z mieszkańcami jej okręgu wyborczego.

 

09

Sty
Zaproszenie na Spotkanie Noworoczne

PLAKAT A2

news1 

 

 

Spotkania Pani Senator z uczniami szkół podstawowych w Legnicy

 

 

 1

Joomla BJ Metis template by ByJoomla.com